Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-05-2010, 14:27   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Hakan Aksoy'dan Forma Açıklaması

Click the image to open in full size.

`QUARESMA GELİRSE FORMALAR SABAHA HAZIR`
Alper Üstündağ`ın sunduğu Ters Köşe programına telefon bağlantısı ile katılan Aksoy, pazarlama ile ilgili taraftarların merak ettiği konulara açıklık getirdi. Quaresma transferinin gerçekleşmesi durumunda gerekli hazırlıkları yapacaklarını ve bu oyuncunun pazarlama açısından doğru kullanılacağını söyleyen Aksoy "Quaresma`nın kalitesi belli. Transfer konusunda bir
aşama kaydedildi. Bu transferin gerçekleşip gerçekleşmemesi ekonomik şartlara bağlı. Ama ben transferin gerçekleşmesini çok istiyorum. Quaresma benim rüyalarıma giriyor. Eğer bu oyuncu takıma katılırsa biz de pazarlama komitesi olarak görevimizi hakkıyla yerine getiririz. Quaresma transfer olursa formaları sabaha hazır olur." dedi.

`KORSANA KARŞI TARAFTARLARDAN DESTEK BEKLİYORUZ`
Taraftarları korsan ürünler ile ilgili olarak uyaran Aksoy, "Korsanı önlemek için
yapmadığımız kalmadı. Ancak bunun önüne geçmek mümkün olmuyor. Neredeyse korsan stadımızın içine kadar girmiş. Burada görev taraftarlara düşüyor. Onlar korsan ürünlere rağbet etmezse bu sorunun üstesinden geliriz. Onların desteğini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

`FORMALAR HAZİRAN`DA GÖRÜCÜYE ÇIKACAK`
Yeni sezon formaları için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Aksoy, "Adidas firması ile görüşme halindeyiz. Yeni sezonda giyeceğimiz formalar için numuneleri seçtik. Pazartesi günü yönetim kuruluna sunacağız ve bir seçim yapacağız. Adidas bir dünya markası. Önceki sponsorumuzda olduğu gibi istediğimiz, kendi dizaynlarımızı kabul ettirmek pek mümkün olmuyor. Ama herşeye rağmen taraftarların beğeneceği formaları piyasaya çıkaracağız. Yeniformalarda farklı renkler düşünmüyoruz. Amblemimizde bulunan siyah-beyaz
-kırmızı renklerinin dışına çıkmayacağız. Yeni sezon formalarını Haziran ayı içinde taraftarımıza sunacağız` dedi.

`TARAFTARLARI FUTBOLCULARLA İMZA GÜNLERİNDE BİRARAYA GETİRECEĞİZ`
Pazarlama departmanı olarak futbolcuları taraftarlarla biraraya getirecek organizasyonlar yapmaya çalışıyoruz. Hedefimiz taraftarları hayranı olduğu yıldızlarla mağazalarımızda biraraya getirmek. Bunun için girişimlerimizi sürdürüyoruz. Ayrıca mağazalarımızdaki ürün
yelpazesini de geniş tutmaya çalışıyoruz. Ürünlerin tamamını tafatarların beğenisine göre belirliyor ve dizayn ediyoruz" ifadelerini kullandı.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla