Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-05-2010, 07:41   #27
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kaldığı müddetçe oynasa bir dert oynamasa başka dert,disiplinsiz,tembel ve zeka özürlü bir futbolcu...devre arası kampına çağrıldığı halde gitmeyecek,kendini geliştirmek için hiçbir gayret göstermeyecek sonrada neden oynamıyor?..onun yaşında iken ;Metin de Ali de Feyyaz da A-Milli takımda oynadıkları halde ve ,Şeref stadının tozunda toprağında her idman sonrası en az bir saat şut-orta-vuruş çalışırlardı.. top dürtemeyen Rıza o tozun toprağın içinde kendi kendine çalışarak 20 yaşındaTürkiye'nin en iyi orta yapan adamı olmuştu..peki 20 yaşındaki Batuhan ne yapıyor..hocası kampa çağırıyor..;transfer görüşmesi yapacam diye gelmiyor..Eskişehir de yemek yediği lokantaya ;"Batuhan geldi mekan şenlendi,bide para mı ödeyecez" diyen adamdan ne kendine ne de oynadığı takıma hayır gelmez..bana göre 2 mil.euro iyi vermişler..yolu açık olsun

sezonda 1 gol atan nobre takimda kalacak batu gidecek neden disiplinsiz nobre disiplinli alacak parayi yatacak ama problem yok neden cunku disiplinli hastayim sizdeki anlayisa ee bu denizli efendi 18 yasinda bi cocugu idare edemiyorsa 34 haftada takimi sadece 1 kere iyi futbol oynuyorsa 20 milyon euro hafracatip aldirdigi adamlardan faydalanamiyorsa ne diye 2.5 milyon euro para veriyorki besiktas denizliye o zaman seni beni koysun takimin basina asagi yukari ayni seyleri yapariz turkiye kupasini alamayiz avrupada 0 cekeriz ligde sampiyon olamayiz batuhani necibi falanda kolayca harcariz denizliyle aramizda ne fark kaldi o zaman birakin bu kraldan cok kralci olmayi adamin hertarafi hata israrla nedir bu savunuculuk anlamiyorum