Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2010, 11:56   #199
paco

paco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya zaten batmışız abuk subuk tarnasfer politikalarıyla.zaten batmışız bari queresmayıda alalımda öle batalım...adam tek başına ligşampiyonlugunu aldıracak 10 kulübine yıllık 4 milyonda kendine verildimi bu adam beşiktaşdabizimkiler hala 1-2milyonun ehsabını yapıyor...ben alacaklarınıs anmıyorum..bakmayın adam gelmek istiyoriş paraya bakıyor ...tabata fink holosko satısın buadam alınsınn...vala bilmem bu sene 1 tekamaça gitmedim o7 gelmesinn bus enede gitmeyeegim...beşiktaşdaki birçok futbolcudan çok çok daha iyi top oynarım ben bilmem q7 gelecek yoksa geen bi naneolmaz bunlardan.yeter yaa her sene avrupayagidiyoz bi cacık yapamadna ehrsene 3 yiyip geliyozz niyee dandikakdrodann beşiktaş gibi çok sgalam bi tarftara sahip takımın politikası bu olmamalı her sene guruplardankıl payı çıkamıyorurzadam gibi bir golcü olmadıgı için...govou ve queresma alınırsa..fink holosko gönderilsin sper olur uefayıda sallarız...hatta ve hatat nobregitmeli nobrenin yerinede bizde oynamaya can atan necati gelmelii...golcüye gerek kalmaz..bobo necati arkada queresma govou nihat ernst delgado püffffff fena olduu

Konu paco tarafından (13-05-2010 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir..
paco Ofline   Alıntı ile Cevapla