Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-05-2010, 00:44   #6
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ferres´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
zaten ezik hoca ezik futbolcu ister, bu seneki transferleri söylim size....necati, semih,servet, tuncay aurello falan yani gs nin ve fb nin kovduklarini aliriz ancak....onlarda ayni nobre gibi milyonlari götürüp yatacaklar
ya abi nefretini anlıyorum da 1. si hocanın yalanladığı bir haber üzerine yorum yapıyorsun ikincisi nobreyi bu takıma getiren denizli değil üçüncüsü kimin kimin kovduklarını aldığını da çok iyi biliyoruz sanki bu transfer politikasını sadece bjk yapıyormuş gibi göstermek daha da önemlisi bütün bu işi denizlinin üstüne yıkmak objektif olmaktan çok uzak bir tavır gibi geldi bana. Türkiyede ki işe yarar bütün oyunculara aç gibi saldırdığı için 3 büyük takım heralde birinde tutunamayan diğerine gidecek he ben de yukarda böyle transferlere sıcak bakmıyorum dedim ama bunu söyleme nedenim o futbolcudan hayır gelmeyeceğinden falan değil bizim taraftarın bakış açısı yüzünden gelse de bişey yapamayacaklar. Rüştü gibi sağlam karakter sahibi olanlar ancak yuhlansa da tutunabilecekler ki böyle riskli transferle bu yüzden uğraşılmamalı.
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla