Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-05-2010, 15:15   #56
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla gecen sezon 6ci haftada ertugrul saglam ayrilmayip takimin basinda kalsaydi iddaa ediyorum sampiyon olamazdik,bu benim fikrim.bu sezonda fb o golleri kacirmasa bursa sampiyon olamazdi.ona bakarsaniz bülent uygunda bizimle sonhaftaya kadar sampiyonlugu kovaladi ve sivasi ikinci yapti ama ondan sonrasi malum,simdi bülent uygun büyük hocami oldu?yapmayin arkadaslar,evet ertugrullu bursa elbette basarili,ama kabul edinki mucizevi bir sansla sampiyon oldular.ertugrul saglam hala iddaa ediyorum büyük takim hocasi degil,belki bu seneden sonra olabilir ama bundan önce degildi simdide degil.yapabilseydi alitandoganla onla bunla evelkisezon bizi sampiyon yapardi.liverpooldan 8yedirmezdi.yukarida arkadasuin biri sigmadan bahsetmis,evet eziklerde 7tane yedi köy takimindan ama bu 1992lerde oldu,ozamanlar türkfutbolu ve türk takimlari nasil bir konumdaydi simdi ise nasil bir konumdalar.biraz gercekci olalim beyler ertugrul saglami harcadik diye konu acmaya gerek yok kimse kimseyi harcamadi,ertugrul saglama bir sans verildi oda kullanamadi,hatta bize tarihimizdeki enbüyük karalekeyi yapistirdi.adamligini lafimiz olmaz elbet yanlliz has bjk li gibilerindende lütfen kimse bana masal anlatmasin,bjk da oynadi yillarca ama bu onun cocuklugundan beri bjk li oldugunu göstermez,hicbir allahin kulu bana ertugrul saglamin BEN BJK LIYIM DIYE BIR SÖZ SÖYLEDIGINI IDDAA EDEMEZ;HICBIR ZAMAN BEN BJK LIYIM DEMEDI;ISRARLA SORULDUGU HALDE DEMEDI;SADECE BEN BJK YI SEVIYORUM ORADA YILLARCA OYNADIM falan filan gibilerinden atti durdu.tamam beni basariya götürsünde varsin fb li gs li olsun ama lütfen bana bunun aksini kimse iddaa etmesin.ben ertugrul saglama hic güvenmedim güvenmemde.eger bursaspora gidis nedenini dürüstce aciklarsa iste benim gözümde ozaman adam gibi adam olur.türkiyede bu sene hicbir takimi calistirmam,devrearasi bir takima gitmem,ancak seneye avrupaya gidecem deyip 2hafta sonra sirf bjk ya düsmanlar diye bütcesiz siradan oyunculari olan bursanin ilk teklifine kemige atlar gibi atlamasinin izahini kimse bana edemez,onca güclü kulüpler süper tekliflerde bulundu ama elinin tersiyle itti taki bursa yani bjk düsmani bursa teklif götürene kadar.yok beyler yok kimse sütten cikmis akkasik degildir.evet denizlide devrearasi takim calistirmam demisti ama 6ci haftada bize geldi ama bunla o bir degil,denizli herzaman cekinmeden kückken tuttugu takimin basina gecmek icin lafini yuttu.fb yide calistirirken ben bjk liyim demisti,ama ertugrul bunu söyleyemmedi hicbir zaman cünki söyleyemez bjk li degil.evet dürüst bir adam ertugrul saglam buyüzden birtürlü yalan sölemek istemedi.sadece seviyorum diye gecistirdi.uzun lafin kisasi allah onun yolunu acik etsin insaallah daha büyük basarilara imza atar fakat benim sanli besiktas takiminda enson görmek istedigim kisi ertugrul saglamdir.