Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-06-2010, 01:38   #21
xenb

xenb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ferres´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
agzina saglik kardesim aynen katiliyorum...burada yönetime yada biseye kizdinmi hemen yok yildiz istiyorsan git fb li gs li ol biz renkelere asigiz gibi sacma sapan seyler yaziyorlar...sanki besiktasi yalniz onlar seviyor ulan biz sevmesek böyle kahrolurmuyuz, bizde seviyoruz ama severkende basari istiyoruz bu bizim hakkimiz degilmi , bizim kizdigimiz yildiz gelmedi diye degil yönetim iki senedir yildiz sözü veriyor ve bizi enayi yerine koyuyor biz buna kiziyoruz yoksa beni taniyan bilir ben yildiz falan istemiyorum takimda besiktasin evlatlarini görmek isitiyorum gencleri oynatsin diyorum herzaman , ama baskanin cikipta bizi enayi yerine koyup millete bizi alay konusu etmeyede hakki yok...bu arada evet biz sevinmek icin sevmedik küme düssede sevecegiz renklere asigiz ama unutmayin ki biz ne olursa olsun seviyoruzda basari olmassa bizden sonraki ve daha sonraki nesiller besiktasi tutarmi basari olmadimi taraftar da azalma olmazmi bunlari hic düsünmüyoruz ancak biz sevinmek icin sevmedik ,renklere asigiz gibi seylerle kendimizi kandiriyoruz...50 sene sonra istanbul büyüksehir belediye gibi 1000 kisi önünde futbol oynayan takim artik büyük degildir unutmayin, büyüklük taraftarin coklugu demektir basar olmadimida taraftar olmaz...
arkadaş madem bu kadar seviyorsun.. klüp borç batağında yüzerken hala hangi yıldızdan bahsediyorsun o zaman ? Bence senin yıldız almamalıyız mali durumlar düzlene kadar demen lazım. Madem sevinmek için sevmedin bu yöntemle devam edilirse transfer hikayeleri 10 sene sonra Beşiktaş kalıcakmı biraz düşün arkadaşım.. Bizde yıldız isteriz tabi ki takımımız en iyi yerlere gelsin uefa da avrupada vs. fakat şu an görünen bir gerçek var klübü yakında ipotek edecekler farkında değilmisiniz ? daha duyarlı olmak lazım bence