Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-06-2010, 11:38   #33
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
blackeaglecamaro1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
benim kimseye saldırdığım falan yok ben ortaya bir yem attım buna kaç kişi dalacak deyip bekledim kimin ne kadar kulüp için birşey ler yaptığını görmek istiyorsan açarsın bir konu herkes kulübü için ne tür fedakarlıklar yaptığını bakarsın bu kadar basit!!!!!!!!!!!!!!
ben kimin ne kadar klübü için fedakarlık yaptığını az çok biliyorum kaç senedir bu forumdayım yazılanları takip ediyorum hep merak etme abicim en azından benim için bu forumda saygı değer insanların senin bu laflarına muhatap bile olamayacak kadar bu klübü düşündüklerini biliyorum zaten olmamışlar da dikkatini çekersen. Ayrıca taraftarı en büyük suçlu ilan eden sensin ben niye başlık açıyorum o kadar ünlem işareti koyunca kimse dikkat etmiyor kocaman bir başlık aç abicim sen de o zaman ya da git tribüne ordaki zihniyeti temelinden değiştirmeye çalış bakalım o kadar kolay mı. Şöle inönünün ortasına doğru salla bi laflarını belki gene yeme atlayan çıkar ne de olsa böyle bir tarz belirlemişin kimseyi muhatap almadan herkese saldırmak kaçak dövüşmek değil de nedir. Cevap verene de ben sana dememiştim zaten dicen he yapma abicim ya yazdıkların yanlış demedim ama hitap tarzın ve asıl büyük resmi görmeye itiraz edişin doğru değil bütün yazımda kısaca bunu belirtmiştim yeme falan atladığım yok yanlış yem attığını söyliyim hadi senin tarzını bozmadan yemi değiştirirsen o oltayı tutacak kişi sayısı bile büyük ihtimalle çoğalacaktır ama böyle taraftarı sınıflara ayıran bir tavırla kimseye karşı fikirlerini sağlıklı anlatamazsın önce karşı taraftakine saygı çerçevesinde fikirleri söylemek lazım.
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla