Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2010, 09:51   #16
xenb

xenb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

transfer sezonu 10 haziranda açılacaksa böyle yazılar yazmadan evel en azından o tarihe kadar beklemekte fayda var bence.. Hilbert hakkında diğer arkadaşların yazılarına katılıyorum faydası olacaktır.en azından ekremden falan daha fazla şey katacaktır bence takıma ama. böyle yazılar yazdıktan sonra sağı solu belli olmayan bir başkana sahip olduğumuz için tutar kolundan getirir birini sonra bu yazdıklarımızı editlemek zorunda kalırız.Hadi diyelim getiremedi bu ülkeye yok carloslar anelkalarda geldi hepimiz biliyoruz anelka nobrenin yedeği oldu. carlos desen yorumsuz zaten vs.Yıldız oyuncu evet isim yapmış adamlar şarttır ama iş bunlarla olsa geçen sene gs nin ciddi ambargo koyması gerekiyordu lig kupa vs.. kağıt üstünde hepsi yıldız fakat hatırlatırım ki tello geldiğinde bir çoğumuz tanımıyorduk hatta çok ağırıma gitmişti o sene tello geldiklerinde dsmart reklamları bi tarafta carlos dsmartta yok efendim baros dsmartta Beşiktaş reklamındada şaka gibi tello dsmartta yazıyordu ama geldiği sene en çok katkıyı takımı için bu adamlar arasında tello yapmıştı.. Demek istediğinizide çok iyi anlıyorum yönetim bizi kandırıyor sonucuna varıyoruz fakat bunun için kongre üyesi olmadıkça bir sonuç çıkmıyor zira 3 senedir gırtlağım patladı tribünde yeter yıldırım demirören demekten ama değişen birşey malesef olmuyor. Bence bu gibi bir durumda artık kendi yaptığımı önerebilirim tek faydam o şekilde olur yani hiç kim ne yaptı hangi gazete ne yazdıdan geçip 10 haziranda transfer dönemi açıldımı www.bjk.com.tr yani resmi siteden "x" imzayı attı dedimi tamam deriz..