Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2010, 16:59   #1
ÖLÜMÜNEBJK
Dişi Kartal

ÖLÜMÜNEBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Post Sustum! Ne kadar susulacaksa o kadar sustum!

Kapı gıcırtısı ayrılığımızın fon müziği iken...
Sen bana " seni seviyorum " derken playback mi yaptın ?

Uçurtma mı sandınız beni.. Boynuma ipi takıp uçurmaya calışıyosunuz..!!
Bana kanatlarımı verin geri... Siz uçmayı bilmiyosunuz !!

KéLam yeter mi sandın! Kaç paket tütün biterde derdi bitmez insanın...!!!

Farkındayım...ne yazık ki...''seni seviyorum''diyerek pot kırdım, jüri yılın en iyi çıkış yapan aşığı seçti beni, sense sekiz dalda en iyi ihanetleri kaptın, tebrikler!!!

Gidişini öperek uyandırdım bu sabah ayrılığı. Fırından yeni çıkan bekleyişler satın aldım. Kırmızı mavi ekoseli yalnızlığımı serdim masaya. Manzaraysa ayrılığa sıfır. İşte her şey hazır. Acılarımla iki lafın belini kırdık. Yokluğunda bir kuş sütü eksik. Yalnızlığım ve ben seni çok bekledik...

Herşey bir sokak çocuğunun elini cebine sokabildiği kadar boş. Öznesi olmayan cümleler gibi değersiz. Ve senin "N'aber" soruna "iyilik" dediğim kadar yalan...

Demiştim sana hatırlarsan:"Önemli olan
''zamana birakmak'' değil,''zamanla bırakmamak''tır.."Simdi bana,
geçen o zamanın Unutulmaz sancısı kalır Gittigim eğer bensem, söyle
bana kimden gittim? Sende yoktum zaten ben, ben yine bende bittim...

'Kendine güle bilir misin? Ama öyle vakur bir
tebessüm lütfedercesine değil, içinde bir yerde sana seni yansıtan bir
ayna, sana seni aktaran bir soytarı varmışçasına çekinmeden gülebilir
misin, hem de herkesin ortasında? Dalga geçebilir misin kendinle,
ciddiye alınmayı deli gibi arzuladığın halde?..

Gittiğim eğer bensem söyle bana kimden gittim? Sende yoktum zaten ben ben yine bende bittim...
Karanlık olmadan aydınlık değersiz bir pırlanta. İçini dinle sesini duy, konuş ruhunla karanlıkta…

Ağlayan mı anlar; yoksa anlayan mı ağlar? Konuş ey kalbim! Bâki mi şu beden? Sevgi kimin için, gözyaşı kime? Ayrılık bu dünyada zor, ya ahirette?

Sade kendini yok eden aptal bi büyücüyüm . Sihrim ise, göz önünden gitmeyen o gülücüğün....

Hayallerimdeki Bir Mumsun... Sadece Hayallerimi Aydınlatıyorsun...

Hєr Sözüмüz DυdαкLαrdα GüLüş OLdυ... Dönмє İhтiмαLiмiz Yoк Arтıк O GülüşLєr Düş Oldυ...

Ben Yokuşuna Yürüyorum Hayatı, Sense Serbest Bir Rampadan Özgürce Düsüyorsun... Tek Kalan Aynımız Ayrılığımız...

ßiz Çocukkєn ; Hєr$єyin Sahibi oLmak iÇin ßüyümєk iStєrDik..ßüyüDük ; Hєr$єyDєn uZak oLmak iÇin öLmek iStiyoRuz..!!!!!!!!!

Hep sahteyse aşklar, bitmeyen yalanlar, gönlümden uzak olsun. Öldüren bir zehir, böyleyse bu şehir, istanbul olmaz olsun...

"Üç harf yanyana kaç şekilde gelir bilirmisin? aşk dersin...sen dersin...ben dersin...sen ben biter biz dersin, gün gelir git dersin.Peki DUR kelimesinden haberdar değilmisin?...DUR demeyi bilmezmisin...git demek kolay DUR diyebilecek kadar yüreklimisin! "......

Ölüm yapar mı hiç rötar?

Dün salına salına İstanbul'la yanınızdan geçtik hiç biriniz görmediniz. . .

Kanma kalabalığına... Sana en yakın yalnızlığındır aslında…

Kürkçü mü olmak zordur; her gittiğinde geri dönecek olan tilkiyi bekleyen.... tilki mi olmak zordur; her gidişinde aynı yere dönecek olan.. Kürkçü mü daha karaktersizdir; her gelişinde tilkiyi affeden? yoksa tilki midir karaktersiz olan her gidişin sonunda aynı adrese döneceğini bile bile giden !!!!!!...

Yıllar Öfkemizi Hiç Anlamıyor....

İnsanlar konuşur, aptallar gürültü yapar....!!!!

Bir hayat daha olmalı yeniden Sevmeyi öğrenmeli büyümeden, kirlenmeden...

Sustum!
Ne kadar susulacaksa o kadar sustum!

"Kimseler biliyor…”

Ey hayat! Senin bunca değerli oluşun 'Ölüm' sayesindedir. . .

Hayat Bir Bombadır Düşer Zaman Zaman…

Mutluluk Denen Şey anlatıldığı Kadar Saydam mıdır?

Başta ayrılacaktık film icabı… Sonra kötü adamlar ölecek biz kavuşacaktık hani???

Ölmek değildir ömrümüzün en feci işi. Müşkül budur ki ölmeden evvel ölür kişi. . .

Çok Aradım... Ya Yanlış Yerlerde Yanlış Kişilerde Aradım,,, Yadaa Çok Aradım Die Bulamadım,,, Belkide Bulduğumu Sandığımda Yanıldım.... Artık Aramıyorum,,, Eğer Bir gün O Beni Bulursa, Tanımıyorum Diyicem Çünkü Kendimle Daha Önce Hiç Karşılaşmadım...

Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp, 'Benim büyük bir derdim var!' deme, derdine dönüp 'benim büyük bir Rabbim var!' de.

Tuhaf bir umuttun sadece...!!!!

Hangi sessizlik tanımlar ki beni şimdi?
Ne tarafa düşer yüreğimin izleri...

Sevmek KaLpLe DeğiL,ßeyinLe GerçekLeşiR..
Çünkü Kalp Kan PompaLamaktan ßaşka Hiçbir İşe Yaramaz!.

Her gelen adam olup gidiyor yüreğimden.. Adam gibi sevmeyi öğreniyorlar.. Riyasız.. Ölümüne... Bakıyorlar ki çok ağır sevda dedikleri bu meret, kaldıramıyorlar... 'Bana göre değil sevmeler' deyip basit bir elvedaya yüklüyorlar aşkın koca yükünü..

Büyük adam olmana gerek yok, ADAM ol yeter..!

Sus! Çünkü çok konuşan çok hata yapar.!
Sus! CehaLetinin aLameti diLinin feLaketidir.!

тercüмanι yoĸ ѕeѕѕιzlιgιмιn..

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum... Sen benden gideli çok oldu ama ben sana hala el sallıyorum…

Eski acılara bakıp da küsme sevdalara..Gavura kızıpta oruç bozulmaz..Sök at kafandan acaba'ları..! Bir kemik aynı yerden iki defa kırılmaz.. Artık kararmaz gecelerin..Bir daha yaşlar akmaz gözünden..Sabahların gecikmez.. Kim bilir ağladığın günlere gülersin.. UNUTMA..!!! Bir defa öldünya zamanında.. Bir daha ölmezsin..

Birbiri Ardına Yaktığım Sigara Çividir Tabutuma Boşver Dumanıma Doysun Her Yel.

En fazla içimde ölürsün....!!!

Suskunluğum değil konuşmam hataydı . . !

Aklımı kaybediyorum ve siz gözlerinizi dikmiş benim dünyamın nasıl paramparça olduğuna bakıyorsunuz...!!!!!

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım...

Bir nefeslik ömür yaşıyoruz. O ki her nefesimizi ölmek için alıyoruz. . .

Çalıntı bir hikayeyle girdim hayatına aslında ben yokum. Ya da yasal değilim ..

Ummadıklarım adam olurken... Adam dediklerim insan bile olamamış.!

........

Click the image to open in full size.
ÖLÜMÜNEBJK Ofline   Alıntı ile Cevapla