Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-06-2010, 19:56   #24
paco

paco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dostum bence tamamen yanlış düşünüyorsun..benşimdi queresma nın yerinde olsam kendi kendime şöle derimm ben süper yetenegim portoyu tek başıma sırtladım chelsede kaliteli ayaklar yüzünden forma şansı bulamadıgımdan kendimi gösteremedim ,interde mourinhoyu sevmedim böle böle 2 yılım uçtu gitiii yaşım 26 türkiye ligi gibii kendimi çok rahat ispat debilecegim 3 kişiyi aynı anda bir bilek hareketimle tuş edebilecegim bi yere gidip kendimi tekrar gösterebilirim..1-2 yıl oynar ordan gene zaten ingiltere yada ispanyaya uçarım beni ellerinde tutamazlar derim...ayrıca saglam cukka alacagım taraftar arkamda olacak derim..çünkü interde bir sene daha durursam ve gene forma şansım biterse işimçok zor olurr...hayatımın en güzel en verimli 2 sezonu zaten çöpe gittii derim..hem gider çatır çatır saglam para alırım hemde tekrar kalitemi gösterip avrupaya yelken açarım milli takımada girerim..burda büyük ihtimal asist ve gol kralı olacagından milli takımıda kesin gider...ben böle düşünürüm ben queresmanın yerinde olsam gelirim türkiyeye