Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-06-2010, 20:00   #25
paco

paco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şunuda söliim bu adam yapılacak bütüün masraflara bütün verilen paraya arabaya eve deger arkadaşlar...bırakın bu adam gelsin tek başına oynasın takımdaki 10 futbolcu kötü oynasın bir tek queresma oynasın bu adam gene tek başına çıkar şovunu yapar maçı alır gider...portoda ligde ve avrupada sayısız maçını ziledim hatta interdede çok maçını izledim yani hiç oynamadı deil bir çok maçda oynadı ha sonradan giridii falan ayrı ama maça girdiginde havasını gösteriyor hemen....gelmesse yapacak bişi yokk ..gelmesse eger yönetimden tek istegimiz adam akıllı bir forvet alması birde orta sahaya bir 10 numara tarzı takımı ataka kaldıracak bir eleman delgadoya hiç güvenmiyorum
bi kere inter yönetimi beşiktaşın veridgii 8 milyon euroyu almak için neredeyse canını veriyor...çünkü benitez takımın başına geldigindenn transfere bütçe ayrımka için takımın iki begenilmeyen ismi muntari ve queresmayı satmak istiyorlar beşiktaşdan başkasıda para vermiyorr..onlarda beşiktaşa gitmesini istiyorr..ama queresma nazlanıyor ..bence interde daha barınamaz...büyük ihtimal bize gelecek bu adam

Konu Cagla tarafından (09-06-2010 Saat 21:41 ) değiştirilmiştir..
paco Ofline   Alıntı ile Cevapla