Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-06-2010, 11:18   #28
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
xenb´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
valla bilmiyorum ama tek yıldız quaresma gibi davranmak çok saçma geliyor bana. baros yada kewell örnekleri var 2 senedir gs kaçıncı olmuş. bu adamlar geldiğinden beri ortada. iş dünya yıldızı almaya baksa. cinconda var elanolar baroslar vs.. ama biz ekremle telloyla şampiyon olmuştuk hatırlıyorsanız.tabi ki yıldız gelsin hepimiz isterizde bu kadar nazlanan adam 2 aydır adı piyasada dolaşıyor en azından borsaya bildireli bayada zaman oldu demek bi terslik var bu işte. basına inanmayın diyorsunuzda siz nerden biliyorsunuz gerçekleri onu merak ediyorum.aramızda herhalde çocukluk arkadaşları var quaresmanın
gsdeki sorun hücum değil ki adamlar kaç senedir en çok gol atan takımlar içerisindeler hücum hatları gayet iyi ama onların defansif özellikli oyuncuları gerçekten çok kötü bizim yarımız bile etmiyor o açıdan gs mesela m.topal ı da yolladılar daha da zorlancaklar. Bir Lucas Neil i almaları bile aslında olumlu yönde baya bi etkiledi onları. Yani kısacası GS nin transfer politikasının yanlışlığı bizimle tamamen ters onlar ortasahanın gerisini halledemiyor biz ilerisini.
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla