Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-06-2010, 12:33   #30
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
xenb´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel diyosunda cincon değilmi ligin ilk 7 maçında hiç puan kaybetmeyen.neticede sölemek istediğim şey şu avrupada ismi duyulmuş adamlar getirdiler yıldız transfer dediğimiz cinsten adamlar elano kewell baros vs.. hatta santosla jo yuda sayalım. 8 yabancı hakkı vardı bu takımın geçen sene ve bu yabancıların çoğu yıldız bi keita nın ismi pek duyulmamıştı bana kalırsa en verimliside o aralarında.yıldız transfer tabi ki yapılsın ama şunu gözardı etmeyelim benim demek istediğim.Hiç bir futbolcu için ölümüne gelsin yeterki çıksın inönü ye gibi bir bakış açısında olmayalım. şu an birçok arkadaş quaresma için o durumdalar. bana kalırsa quaresma yerine ismi geçen cruz daha faydalı olur bize veya ballack çok daha fazla katkı yapar takıma gibi geliyor.bu herif kadar nazlanmıyacaklarınada eminim.Quaresma gelirse Beşiktaş'ı şampiyon yapabileceğini hatta ondan geçtim nihattan fazlasını verebileceğini düşünmüyorum.bide ona vericeksin senelik 4 milyon bu sefer takımıda oynatamayıcaksın.
ben sana katılıyorum bu söylediklerinde heralde yanlış anlamışım seni pardon müdür ben de yıldız alınsın alınmasın durumunu konuşmuyorum zaten faydalı olacak bize uygun her adama razıyım ben ister yıldız olsun ister 2. ligden olsun. Q7 nin yaptığı şu şımarıklığa da en çok isyan edenlerden biriyim zaten forumda sonuna kadar hak veriyorum sana.
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla