Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-06-2010, 13:23   #2968
MetiN

MetiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bekledigimiz Ilgiyi Goremedik . . .

Beşiktaş taraftarının iki yıldır özlemini çektiği Quaresma sonunda siyah beyazlı formayı giydi. Acaba Beşiktaş taraftarı Quaresma formasını giydimi?

Forma satışlarıyla ilgili yaptığımız araştırmada enterasan bir sonuçla karşılaştık. Geçtiğimiz hafta sonu Adidas firmasından Kulübe teslim edilen forma sayısı 4000 civarında, ve her gün yaklaşık 1500 adet Quaresma forması Kartal yuvalarına giriş yapıyor. Bunun yanında, cumartesi günü İnönü stadına 20.000 taraftarın gelmesine ragmen, İnönü Kartal yuvasının iki günlük toplam cirosu 290.000tl civarında.

Formaların 88 tl den satıldıgını hesaplarsanız forma satışlarının ne kadar düşük seviyede olduğu anlaşılıyor. İsmini açıklamak istemeyen bir yönetici haber1903`e verdiği açıklamada ``Ben şahsen hayal kırıklığı yaşadım, sadece cumartesi-pazar 4000 forma teslim edildi, bunun tamamının satıldığını hesaplasanız 352.000tl yapar, halbuki kartal yuvalarının iki günlük cirosu tişört hediyelikler dahil 280-290.000 tl civarında. Başkan ve Yönetim kurulumuz Quaresma`yı Beşiktaş`a kazandırarak üztüne düşeni yaptı, sıra taraftarlarda. Gazetelere bakıyorum yalan dolan haberlerle suni gündem yaratılıyor, öyle yazıldığı gibi rakamlar söz konusu değil. Taraftarlarımızın kombinelere ve lisanslı ürünlere ilgi göstermesini bekliyoruz.``

- HABER1903 -

*Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903©

BesiktasForum.NET

.........
MetiN Ofline