Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-06-2010, 13:27   #2969
MetiN

MetiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Buraya Geldigim Icin Cok Mutluyum

Robert Hilbert, Ümraniye Nevzat Demir Tesislerinde düzenlenen imza töreni ile kendisini Beşiktaş`a 3 yıllığına bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hilbert şu ifadeleri kullandı.

`Çok büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. Burda olmaktan çok mutluyum. Beşiktaş`ta daha ileriye gidicem burda büyük başarılar elde edeceğiz çünkü bura çok büyük bir camia. Doğduğum yerde çok Türk arkadaşım olmuştu. Onlarla beraber yaşadığım için kültürlerini çok iyi biliyorum. Almanya`da Ersen Martin ile aynı sokakta oturdum. Çok iyi bir arkadaşımdır. Türk futbolunu ve futbolcularını çok iyi tanıyorum. Stuttgart`a ilk defa geldiğimde şampiyon oldum. Tabi ki şampiyon olduktan sonra yükselişlerde düşüşlerde yaşadım. Şimdi İstanbul`a geldim burada yükselişimi sürdüreceğim. Stuttgart`ta sağ kanatta oynuyordum. Sol kanattada oynadım. Benim için hiçbir problem yok sağ kanatta da sol kanatta da oynayabilirim. Fabian Ernst`in burda olması, hocamızın Alman olması benim için çok büyük avantaj. Aynı dili konuşmamızdan dolayı Beşiktaşa daha faydalı olacağımızı düşünüyorum.Hepimize hayırlı olsun`` diyerek sözlerini tamamladı.

Roberto Hilbert imzadan sonra 9 numaralı Beşiktaş forması ile basına poz verdi ve daha sonra formayı giydi.

- HABER1903 -

*Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903©

BesiktasForum.NET

.........
MetiN Ofline