Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2010, 18:41   #843
BЦЯΛƧı IПöПü
Beşiktaşım Hayat Sensin.!

BЦЯΛƧı IПöПü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Van Der Vaart Geliyormu ?

Click the image to open in full size.
Beşiktaş`ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Real Madrid`li Van Der Vaart`ın Türkiye`deki haklarını elinde bulunduran menajeri Mustafa Demir ilk kez Haber1903`e konuştu.

Demir Haber1903`e yaptığı açıklamada;

`` Geçtiğimiz hafta Real Madrid`in yeni teknik direktörü Mourinho`nun, ``Van Der Vaart`ı kadromda görmek istiyorum`` açıklaması var. Eğer Mourinho ben bırakmam derse Real Madrid gibi bir kulüpten bu futbolcuyu almak çok zor. Zaten şuan da Real Madrid ile kontratı bulunmakta. Fakat olurda Mourinho istemezse kontrat şartları uyarsa bende seve seve Van Der Vaart`ı Beşiktaş`a getiririm. Şuan da Beşiktaş kulübünden bize bir teklif gelmedi. Şuan da Beşiktaş kulübünün bir yıldız oyuncu için sponsor aradığını biliyorum. Van Der Vaart`ın gelmesi için gerekli koşulları ayarlamaları gerekiyor. Bir Quaresma ile Van Der Vaart`ı kimse bir tutamaz. Quaresma İnter`de yedek bekledi. Quaresma`nın son yıllarda geçirdiği performansına bakararak Van Der Vaart ile kıyaslarsak Real Madrid`den futbolcu almak çok zor. Son olarak şunu da söylemek istiyorum; ``Eğer Beşiktaş`a Van Der Vaart gelirse Beşiktaş tarih yazar.`` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -

Konu BЦЯΛƧı IПöПü tarafından (23-06-2010 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir..
BЦЯΛƧı IПöПü Ofline