Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2010, 00:05   #87
SahEmre
zɐʎaq ɥɐʎis

SahEmre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Click the image to open in full size.

yani yabancı sorunu burda göze çarpıyor
delgadoyu koyamıyorsunuz kadroya
kyduğunuz vakişt ya forveti yerli yapıcaksınız ki böyle bir durum olmaz sanmıyorum
yada yerli iyi bir stoper alıp sivoku falan kesiceksiniz ozamanda 4-1-1-2-2 gibi oluyor
yada yine 3-5-2 olucak bu sefer daha farklı diziliş sözkonusu olucak

Finkide koyamıyorsunuz yine finki koymak istersek bu sefer kimi kesicez kadrodan

ayrıca mesela 2 .yarı holoyu sokmak istedi hoca kimi çıkarıcak boboyu çıkarması mantıksız bobo sahada kalıp o zaman hilberti alıcak oyundan q7 yi sağa çekicek nihatı ortaya veya tam tersi yani q7 solda kalıcak nihatı sağa çekicek holsokoyuda bobonun yanına koyucak veya holoskoyu direk hilbertle değiştiricek holoskoyu sağ açık oynatıcak

Tabatayı hiç söylemiyorum zaten delgadonun durumuıyla aynı durumda

bu kadrodan delgado sevdasına ernst çok kesik yiyecek gibime geliyor hadi hayırlısı işallah böyle bi sevdaya düşmez hoca

kaldıki delgado q7 ve bobonun olduğu kadroda koşan basan hilbert basan necip basan ernst olamk zorunda yoksa tenis maçı izleriz

hocanın işi çok zor
ama önce oturup düşünüp taşınıp gönderilecek yabancıları gönderip doğru bir karar verip kadro kurma konusundaki sıkıntıları ortadan kaldırması gerekiyor

daha telloyu falan saymadık zapoyu hiç katmıyorum zaten
yedek kulübesinde 2 yabancı tello fink holosko kim bekleyecek aklıma gelmeyen yabancıda vardır belki tribündeki yabancıyı hiç saymıyorum ki zaten belşiktaş 10 yabancı yapmamalı en fazla 9 hatta 8 de kalmalıyız

Konu SahEmre tarafından (02-07-2010 Saat 01:47 ) değiştirilmiştir..
SahEmre Ofline   Alıntı ile Cevapla