Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2010, 14:10   #4
SahEmre
zɐʎaq ɥɐʎis

SahEmre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MEDYA DEPARTMANI DAĞILDI!

Bugün Fanatik Gazetesinde yer alan ve Ricardo Quaresma`nın imza töreninde "Teklif Alımı" konusunda yaşanan sıkıntıyı içeren haber yayınlanmış, ancak aynı haber sabah saatlerinde Beşiktaş`ın resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklama ile yalanlanmıştı.

Daha sonra yaşanan gelişmeler ise son derece ilginç.

Haber1903`ün edindiği bilgilere göre, Fanatik gazetesinde yapılan haber aslında doğruları içeren bir haber.Yani, Beşiktaş Yönetimi yıldız oyuncunun imza töreni öncesi Türkiye`de yaşanan şehit olayları sonrasında medya departmanından, sade bir imza töreni istedi.

- MEDYA DEPARTMANI 180 BİN DOLARI KABUL ETTİ -

Beşiktaş Medya Departmanı ise 180 bin dolarlık bir organizasyon teklifi veren şirkete bu işi teslim etrmeye çalışınca ortalık karıştı.

- YÖNETİM İSTEDİ METE DÜREN DURUMA EL KOYDU -

İnönü stadındaki bu organizasyonu Medya departmanının elinden alan Beşiktaş yönetimi tüm masraflar dahil organizasyonunu 20 Bin Lira karşılığında gerçekleştirdi.

Bu andan itibaren yönetim içinde,Medya departmanı ile ilgili yaşanan sıkıntılar dahada arttı.Yönetim kurulu üyesi Cengiz Zülfükaroğlu konunun araştırılmasını ve sorumluların cezalandırılmasını istedi...

Tüm bu iddialar yönetim tarafından araştırılma aşamasındayken Fanatik Gazetesinin haberi ses getirdi.

- ÇİĞDEM IŞIK İSTİFA ETTİ -

Haberde iddia edilen durum açıkça yazılmasa da BJK Medya departmanın Çiğdem Işık yönetiminde 20 Bin Lira lık maliyeti,bir anda 180 bin dolara çıkartmak istemesiydi

Bu gelişmelerin ardından BJK Medya Departmanı yönetim kurulu üyelerine danışmadan Resmi siteden Fanatik Gazetesini yalanlayan bir yazı yayımladı, Konuyu araştırmakta olan İletişim Komitesi Başkanı Mete Düren`Çiğdem Işık`ı arayarak Resmi siteden yapılan yalanlamanın kaldırılmasını, yalanlama yazısındaki metnin doğruları yansıtmadığını belirtti.Bunun üzerine Çiğdem Işık`ın böyle bir geri adım durumunda istifa edeceğini söylemesi üzerine ipler koptu...

- YENİ İSİMLER ARANIYOR -

Haber1903`e konuşan Beşiktaş İletişim Komitesi Başkanı Mete Düren

Medya departmanı ile yolların ayrıldığını ve bu departmana yeni isimler aramaya başladıklarını belirtti.

İşte Fanatik gazetesinin haberi ; Beşiktaş | Haber 1903 - Beşiktaş`ın Kalbi - YÖNETİM DURUMA EL KOYDU

İşte Resmi siteden kaldırılan açıklama ; Beşiktaş | Haber 1903 - Beşiktaş`ın Kalbi - KULÜPTEN AÇIKLAMA

- HABER1903 -