Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2010, 20:47   #1
BЦЯΛƧı IПöПü
Beşiktaşım Hayat Sensin.!

BЦЯΛƧı IПöПü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nobre Bu Sezon Gollerine Devam Edecekmiş !!

Futbolcu Mert Nobre, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Mert Nobre, Beşiktaş`ın kamp yaptığı otelde gerçekleştirilen basın toplantısında yeni transferlerimiz Quaresma ve Hilbert ile birlikte bu sezon gol sıkıntısı yaşamayacağımızı belirtti.

"Bu sezon bütün takım olarak iki sezon önceki başarıyı yakalamak istiyoruz" diyerek çifte kupalı şampiyonluğumuza atıfta bulunan Nobre, "Yönetim büyük bir iş yaparak Quaresma ve Hilbert’i transfer etti. Her oyuncunun alışma dönemi olur. Bu uyum sürelerini iyi bilirim. Quaresma’nın da uyum sorunu olabilir. Biz takım olarak ona yardımcı olmak zorundayız" dedi.

Yeni sezon için iyi bir kadro kurulduğuna değinen Nobre, kanatlar yardım ettiği sürece forvetlerin gol yollarında sıkıntı yaşamayacağını söyledi.

"Bu sene gollerimle ben de varım" diyen Nobre, geçen sezon atamadığı golleri bu sezon atarak var olduğunu göstereceğini açıkladı.

Ülkemizde çok yenetekli ve genç oyuncular bulunduğunun altını çizen Nobre, gençlere şans verilmesinin önemine işaret etti.

Click the image to open in full size.

Resmi site