Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-07-2010, 01:28   #909
fanatikkartal

fanatikkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bazi tanidigim kisilerden aldigim bilgiler sonucunda kimlerin gidebilecegini yonetime bildiren listede hocamzizn yazdigi isimler sunlar. Zapo,, Tello,, Fink,, ne kadar dogru oldugunu bilmiyorum ama bana bu bilgiyi ulastiran arkadaslar besiktasin kamp yaptigi bolgede hergun antremanlari takip ediyorlardi ve resimler cekip futbolcu ve yoneticilerle sohbet ediyorlardi. ayrica yeni bir transfer icin hocamiz yonetime ayri bir listede yazan 4 yabanci oyuncusunun ismini de vermis diyorlar. bu listeden alinacak 2 oyuncunun olmasi nedeniyle 1 yabanci daha gidebilir bunun da holosko veya tabata olmasi buyuk olasilik. ayrica thiery henrynin besiktas ile anlastigini ve cok kisa bir surede basina aciklanacagini soylediler. yonetimin bu futbolcuyu yalanladigini hatirlatmama ragmen bu futbolcunun kampta besiktasli futbolcular arasinda konusuldugunu soylediler. ayrica mert nobrenin hocamiz schuster ile ozel olarak konustugunu ve aile problemlerinin oldugunu cocuklari ile ilgili ldugunu fakat bu problemlerinin hallettigini ve yarindan itibaren kendini futbola verecegini soylemis.
bu yazdiklarimin ne kadar dogru ne kadar yalan oldugunu okuyan kendince karar versin, ben sahsen hepsine olmasada coguna inaniyorum.
fanatikkartal Ofline