Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2010, 16:21   #933
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ucacan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu yönetime allah akıl fikir versin, bu forumda bir Bjk yöneticisine laf atarken korkuyorum artık ama gene de doğru bildiğimi sölicem, Guti'yi Raul'a oranla daha çok beğenirim ama biri 1976 diğeri 1977 doğumlu bu iki oyuncu muhtemelen futbol hayatlarının son transferini gerçekleştirecek. Yani hem yaşlı futbolcu alacaksın, verimliliği düşük oyuncu alacaksın, hem de ilerde memnun kalmadım satarım gibi bir olay olmayacak zaten elinde 12 yabancı var ve yok pahasına bırakma peşindesin bir de bunlar çıkacak başımıza ki bunları istediğin zaman bırakmak çok daha zordur. Ben Bjk transfer yapmasın demiyorum ama avrupa'da piyasası olan, genç oyunculara yönelinmeli elimizde bir all star kadrosu olmasına gerek yok, mesela forvete oyuncuya mı ihtiyacın var raul alınacağına Lyon'dan Gomis'i alın geçen sene pek fazla oynamadı, fazla bir fiyat isteyeceklerini sanmam, Gyan'ı alın, Darren Bent'i alın ama yırtıcı olacak adam 34 yaşında olmaz.
Öncelikle , Şunu Belirtmek İsterim ki ; Forumumuz'da Yıldırım Demirören Yanlılığı gibi birşey söz konusu olamaz.
Tabi ki , Beşiktaş Yönetimine , KÜFÜR edeni Forumdan Uzaklaştırıyoruz.

Özgür Bir Forum'da Olduğumuzu Unutmayalım ( Kurallar Dışında )

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline