Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-07-2010, 05:46   #3318
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI

Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FANATiK yazdı, dünya okudu!

Beşiktaş'la anlaştıktan sonra ilk röportajını FANATİK'e veren Guti, “Çok heyecanlıyım” demişti... Dün de İspanyol basınına açıklamalarda bulunan dünya yıldızı pek de farklı konuşmadı: Beşiktaş'ın teklifi beni çok heyecanlandırıyor.

Click the image to open in full size.

Ricardo Quaresma’dan sonra Beşiktaş’ın ikinci transfer bombası konumundaki Guti, transferindeki son durumu FANATİK’e açıklamıştı. Siyah-Beyazlı kulüple görüştüğünü ve anlaştığını itiraf eden İspanyol yıldız, “Beşiktaş’ın teklifi beni çok heyecanlandırdı. Schuster’le birlikte çalışmak güzel olacak. Taraftarları çok merak ediyorum” demişti. Türkiye’nin rakipsiz spor gazetesi FANATİK, sınırları genişletti ve dünya basınını da atlattı. Tıpkı Türkiye’deki spor gazeteleri gibi İspanyol Marca ve As Gazeteleri de FANATİK’i takip etti. Dün Marca ve AS’a konuşan Guti farklı konuşmadı: “Bir süre daha Real Madrid’in oyuncusuyum. Beşiktaş’tan beni heyecanlandıran bir teklif aldım ve Schuster faktörünün etkisiyle kabul ettim. Kulübüm ‘tamam’ derse, iş bitecek. Beşiktaş’ın teklifi beni çok heyecanlandırdı. Şu anda gidiş tarihim kesin değil. Real Madrid’le görüşeceğim... Bilindiği gibi Siyah-Beyazlılar, görüşmelerin başladığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na bildirmişti.”

FANATiK yazdı, dünya okudu! - www.fanatik.com.tr