Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-07-2010, 11:20   #19
bjkfan

bjkfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Neokartal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Takımda o kadar işe yaramaz adam varken son 3 senenin en başarılı adamını göndermek anlaşılacak şey değil.. Bu adam sol bek olarak alınıp 10 numara da dahil birçok pozisyonda oynatıldı ve 3 sezonda 22 gol 36 asist yaptı. Takımda topu ayağına aldığında ne yaptığını bilen birkaç adamdan biri.. Bonservissiz alınıp yılda 900 bin euroya oynatılan ve çok başarılı olan bir adamı satıyoruz hem de söylenene göre bedavaya 5 milyon euroya alıp yılda 2.5 milyon euro saydığımız ve bize hiçbir katkısı olmayan adamı hala kadroda tutuyoruz.. Delgadoya harcadığımız paranın (yaklaşık 15 milyon euro) haddi hesabı yok.. Kaldığı her saniye zarar yazmaya devam ediyor.. Bu adamı 2sine 3üne bakmadan göndermemiz gerekirken tutup bu takımın en özellikli(duran top, kaleyi gördüğünde etkili şut, adam eksiltme) adamını gönderiyoruz.. Yazık gerçekten..
Aldığı tüm parayı son kuruşuna kadar hakeden adam Tello..
katılıyorum kardeşim, kör ölür badem gözlü olur demesinler ama ben bu adamı xavi ye benzetiyodum, futbolu sadece forvet oyuncusu alarak çozeceklerini zanneden beceriksizler işte...takımı çöplüğe çevirdiler
bjkfan Ofline   Alıntı ile Cevapla