Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-07-2010, 15:52   #4
fanatikkartal

fanatikkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar bence biraz acele davraniyorsunuz. schuster hala takimi tanimaya calisiyor, gidecek ve kalacaklari az cok biliyor fakat iyi dusunup hata yapmak istemiyor. ferari kalsin diyenlere ben sadece guluyorum, adam antreman bile yapmak istemiyor, cok havalarda bir goruntusu var. sanki benim yerim garanti gibi. ama hocamiz ona tavir koydu ve o da hic umurunda degilmis gibi hareket ediyor. biraz calissa antremanlarda hirs yapsa hoca onu gondermez. zapo deli gibi calisiyor, hocasi ne derse yapmaya calisiyor, kaprisli degil. ferari kendini bir dunya yildizi saniyor, bence gitmesi en dogru karar. takima gelince schuster hala sistemi oturtmaya calisiyor, kimin bu sisteme positif ve negatif bir katki saglayacagini ogrenmeye calisiyor. kolay bir is degil, zamana ihtiyaci var. zaman da cok daraldi kendi da biliyor ve elinden geldigince bu sorunlari asmaya calisiyor. plzen karsisinda holoskoyu ve nobreyi denemek istedi fakat takim biraz disli cikti ve kotu basladik, bu yuzden holoskoyu deneme sansi bulamadi, rovans macinda holoskoyu deneyecek sanirim. delgado gercekten bu takimda bu futbolla kalamaz, tabata bile ondan 5 gomlek ustun oynuyor. (tabata in delgado out) bence schuster hocamiz delgado, ferari, ve finki yollayacak. yerine de uzun boylu bir forvet alirlar sanirim. ayrica dun geceki performansla nobreyi de satabilir,
fanatikkartal Ofline   Alıntı ile Cevapla