Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2010, 22:04   #8
ferres

ferres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
dartheagle´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Oha abi naptın ya ahahaha ekrem den toramandan sivokdan uğuru ortasahada yeterli görüyosan oldu olacak boboyu deli iboyu da yazaydın oraya onlar da oynar yani bi şekilde futbol bildikleri bi oyun sonuçta Bunların içinden sadece sivok u kabul ederim ama onu da savunmadan alırsak savunmadan top çıkarcak adam kalmayacak bu sefer ayrı bir sorun ortaya çıkacak. Guti ernst ve necip in bölgesinde oynamamlı ayrıca onu geriye çekersek ne anlamı kalır gene tıkanan bir oyun yapısına bürünürüz. Guti arkasında iki tane koşan adamla oynamalı ki etkili olabilsin. Guti yi Necip kadar koşturup bi de ondan acaip paslar şutlar bekleyecek halimiz yok.
ben onlar orda oynasin demiyorum zaten ama önceden denendiler vede basarili oldular, önlibero bölgesi cok kosmayi ve mücadele etmeyi gerektiren bir bölge ve ekrem ile toramaninda o bölgede sonuna kadar mücadele edecegi kanaatindeyim, zaten sistem oturdumu top % 65 %70 hep bizde olacagi icin rakip bizim yari alanimiza girmeye firsati olmayacak, tabiki dedigim gibi fink kötü degildi ama birilerini yollamamiz lazim hem bu necip icinde iyi olacak ve daha cok forma sansi bulacak...tabiki guti forvet arkasi oynayacak ama ben alternatif olarak yazdim...yani o bölge sizin anlattiginiz kadar karamsar degil onu demek istedim...
ferres Ofline   Alıntı ile Cevapla