Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-08-2010, 00:11   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

`Güvenim Geri Geldi´

Sezona çok iyi başladın. Başarılı performansının altında yatan sebepleri bizimle paylaşır mısın?
-Futbol kariyerimin en önemli gecelerinden birini İngiltere’de yaşadım. O gece sonrasında hayatım çok zor geçti. Psikolojik profesyonel destek aldım o dönemlerde. Ancak ne var ki benim adıma çok iyi bir tecrübe oldu. Sadece çalıştım, performansımın üstüne ne kadar ekleyebilirim diye düşündüm ve işime konsantre oldum. O gecenin bana faturası çok ağır oldu. Bu şanssız gecenin tek gece olarak yaşanması benim için çok faydalı oldu. Birçok maçta böyle bir performans sergileseydim eğer tamiri çok daha zor olurdu. Bir maçta böylesine büyük bir çöküş beni kendime getirdi açıkçası. Yeni sezon başladığında saha içinde kendime güvenim geldi. Güven sorunu yaşamadığım ve kendimi saha içinde rahat hissetiğim için performansımı bu seviyeye getirebildim. Yönetimimizin ve taraftarlarımızın yeni sezona dair büyük beklentileri var. Ümraniye’de bizler de bu beklentilerin içinde buluyoruz kendimizi. Çok güzel günler bizleri bekliyor.Beklentilerin farkındayız ve en önemlisi biz de kendimizi o beklentinin içinde hissediyoruz.
Yeni sezon için taraftarlara mesajın olacak mı?
-Viktoria Plzen maçında inanılmaz bir orkestra vardı İnönü Stadı’nda. Böyle bir destek ile saha içinde olmak insanın güveninin artmasına neden oluyor. Bu destek sürdüğü sürece çok güzel başarılara imza atacağımızı düşünüyorum.
Click the image to open in full size.
Click the image to open in full size.

Resmi Site

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla