Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2010, 13:39   #3576
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gönül isterki Uğur'un yerine Murat Ceylan'ı veya Manisa'dan Yiğit'i, Ozan İpkek gibi bir oyuncuyu da alternatif olarak alabilsek...Ama yönetim ve hoca yerli transferine yönelmedi, eldekilerle devam etme kararı aldı, umarım bu fikirleri değişir transfer sezonu bitene kadar...
Ama Ekrem hakkındaki düşüncelerine katılmıyorum fazla, yetenekleri sınırlı ama takımda olması gereken bir oyuncu, zaman zaman forma şansı bulabilir ve verilen görevi yerine getirebilir, en azından o hırsı o azmi var, ama bunlar ne yazıkki Uğur'da yok, bu yüzden takımdan türk olarak ilk kim gitsin deseler direkt Uğur derim...Erhan'da güven vermiyor fazla, ama Rıdvan iyileşince formayı alacaktır bence, sorun yaşayacağımızı zannetmiyorum o bölgede, Toraman oynar en kötü, savunması zayıf olmasına rağmen Ekrem'de oynar...Sonuçta Türkiye'de kaç tane adam gibi bir sağ bek varki, bana göre bir tane var o da G.Gönül...Yabancı da alamayacağımıza göre oraya, bunlarla yetineceğiz artık, sonuçta Barcelona değiliz, 4-4'lük olalım....