Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2010, 17:40   #23
deltabalta

deltabalta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben bu saatten sonra 1 yabancı gelecegine inanıyorum. forvet olacagını da dusunuyorum. şimdi bu durumda takımdaki yabancı sayısı sözlesmesi dondurulmus sivok ve finkle 13 olacak.
sivok-ferrari-zapotocny-guti-ernst-fink-delgado-tabata-quaresma-hilbert-holosko-bobo ve yeni gelecek forvet. sivok ocaga kadar yok. 12 kişi var ortada. takımda gutiyle aynı isi gorebilecek yani tam ortada oynayıp ileri geri katkı saglayabilecek tek adam necip gibi. delgado tabata bunun alternatifi degil ancak sakatlık durumuna karsı ortada yaratıcı oyuncu sıkıntısı cekecegimizden biri kesin kalacak. kanat adamlarımıza baktıgımızda hilbert-holosko-quaresma-nihat. solda quaresmadan başkası fayda etmez. sagda oynayacak 3 adam var. bu durumda holosko-hilbert arasında bir seçim yapılmak zorunda. kim gider derseniz bence hilbert gitmeli. kötü oyuncu diye degil ama holoskonun neler yapabilecegi az cok biliniyor hilbert ise biraz piyango. eger sol acık oynama konusunda da iyiyse (ben bilmiyorum) o zaman holosko gitmeli çünkü sol acık oynayabilecek sadece quaresma var elimizde. bu ikisinden birinin gidişini kesin diye düşünürsek yabancı sayısı 11 oluyor. gidecek diger kişi ya fink ya da delgado/tabata ikislisinden birisi. gönül ister ki tabata gitsin bir daha ugramasın ama bu saatten sonra ona kim bonservis oder, oderse ne kadar oder, tabataya ne kadar verirler ve onu ikna ederler burası muamma. aynı seyler delgado ıcınde gecerli. oysa fink alman ligi tecrubesi olan, beşiktaştan cok astronomik bir ücret kazanmayan oyuncu. ona bir takım bulmak daha kolay olabilir ki bu bana bursaspor olabilir gibi geliyor. yani gorunen fink ve hilbertin takımdan ayrılıgı. son olarak aklıma gelen bir ihtimalde, tam bir forvet degil de robinhoyu alacagız. forvet icin de hem elimizdeki yabancılardan kurtulmak hem de forvette boboya alternatif olsun diye fink+holosko-sercan takası gerceklesecek. ertugrul saglam ikisi ile de ilgilendigini takımında oynamasından memnun olacagını daha evvel söylemişti.