Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-08-2010, 12:15   #13
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lige galibiyetle başlamak önemliydi, kazanacak kadar iyi oynadığımızı düşünüyorum...Rakibe pozisyon vermedik, 3-4 tane de önemli pozsionlar bulduk, tabiiki bunlar daha çok olmalı, ama zamanla olacağına inanıyorum, o ışık var...
Maçın ilk 15-20 dakikasında futbol adına bir şey yoktu diyebiliriz, ne zaman Q7 topu ayağına aldı o zaman Beşiktaş pozisyon bulmaya başladı, Q7 3 kere bindirdi, 3'ünde de tehlike yarattı...Devre biterken kullandığımız serbest vuruş bile takımda bazı şeylerin değiştiğini gösteriyor, Nihat herkezi yanıltarak topu dışarıya doğru çevirdi, Guti'nin ayağına otursaydı top 1-0'dı maç...İkinci yarı başlar başlamaz Guti enfes bir pas verdi, Bobo'da bu güzel asisti golle sonuçlandırdı, golden sonra takımdan çok daha iyi şeyler bekliyordum, ama iyi kontraalr yapamadık, bunda Nihat'ın kötü futbolu, Guti'nin yorulması büyük etkendi...
Maçta en çok beğendiğim isim Necip'ti, Schuster'in bankosu olacak inş...Onun oynaması Ernst'i de rahatlatıyor, daha az enerji harcıyor, daha iyi hamleler yapıyor savunmada...Ersnt-Necip-Guti üçlüsü ileride çok daha iyi oalcaktır, Xavi-İniesta-Bosquet'i aratmayacaktır..)..İlerdeki üçlüde sorunlar olabilir ama, Nihat'tan çok şeyler bekliyordum, ilk maçtan tökezledi, umarım düzelir ve takıma katkı yapmaya başlar...Erhan'da kötüydü, hele de hücum anlamında sıfırdı, Schuster Erhan'da ne bulmuş anlamış değilim hala...