Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2010, 23:53   #1
gutimle_gulerim

gutimle_gulerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon4 I.Üzülmez ve Nihat..Gerçek Kaptanlık!

evet maçı kaybettik, oyuncuları suçlamıyorum , ernstin kafası girse, hakem topu elle kesen oyuncuya kırmızıyı verse farklı olurdu , kaybettik ama mücadele ettik , pes etmedik, 90+3 te bile pozisyonumuz vardı...
beni sinirlendiren tek şey 35lik ibrahim üzülmez bile 5-6 orta yaparken, sol bekte oynamasına rağmen ismini nihattan daha çok duydum, geçen hafta da yazmıştım, nihat sorumluluk almalı, topu ayağına beklememeli diye...
üzgünüm nihat ama sahanın en kötüsüydün, fırat aydunus bile senden daha iyiydi...

schustere gelince, tanımıyorsun bizi, futbolumuzu ama tayfur tribünde...
tek ön liberolu sistem türkiyede geçmez, çünkü artık orta sahalar maçı kazanıyo... necipi kesersen bizim de canımız sıkılır... evet kadroyu deniyorsun, holoskoya hilberte sans veriyorsun ama göz de görüyo olan biteni, oynat necipi ernst ile baraber.. öndeki oyuncular zaten bi şekilde gol atar...
ben oyunu beğendim bugün, hırslı azimli besiktas vardı... ama dönen topları alamazsan ve pres yapacak oyuncun bir tek ernst olursa macı kazanamazsın...
quaresma sen bir tanesin... ettiğin mücadele ile paranı son kuruşuna kadar hak ediyorsun... helal olsun sana ....