Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2010, 15:03   #26
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kanat oyuncusu olmayan takımdan Hilbert i yollayalım nihat gibi holosko gibi tabata gibi adamlardan olmadıkları şeyleri yaratmaya çalışalım ön libero olmayan takımdan fink i yollayalım delgado dan ön libero yapmaya çalışalım süper mantıktayız helal valla gönderin gönderin hilbert i gönderin fink i gönderin hatta 2 stoper neyimize yetmiyo zapo yu da yollayın ernst i falan oynatırız orda ne de olsa defans yapabiliyo stoper oynaması için yeter bu özelliği ben hilbert in ne olacağını bilemem geçmişine baktığımda hem istikrarlı hem başarılı bir oyuncu görüyorum almanya milli takımlar düzeyinde u19 da da milli takımda da oynamış bir isim. Q7 gibi değerlendirilmemesi gereken bir oyuncu sistem oturtukça hilbert in ne kadar faydalı olduğu ortaya çıkacak bireysel işlerin adamı değil hilbert ama elimizdeki dğer alternatiflerden (Holosko Tabata Nihat Ekrem) daha iyi olduğundan emin oldum ben artık. Yerine adam alınmayacaksa hilbert i göndermek geçen sene erkan ı göndermek kadar saçma bir harekettir.
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla