Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2010, 01:25   #21
dogan_cordoba
Moderator

dogan_cordoba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
volkan-saygın´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu adamı fner yada GS getirseydi bugün Türkiye ayaktaydı , gazeteler , bırakın spor gazetelerini siyasi gazeteler bile tam sayfa ilk sayfadan veriyordu , Fener yada GS şimdiden avrupa şampiyonu olmuştu , ne büyük devdi bunlar ve başkanları ne büyük başikandı ...
Beşiktaş getiriyor ya , şımarıkmı , dengelerimi bozar , uyum sağlarmı acaba ? !!! gibi sorular , kıskananlar çatlayanlar dudak büküyor Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük transferine...
Yapmayın arkdaşlar sizde bu basının gazına gelmeyin,
Bu adam tarihin en büyük transferidir renkliler getirse bunu Yayın ihalesinden paylarının arttırılması isterdi Robinho'yu izlettiriyoruz diye..
Bu adamın golleri yetenekleri ortada, ölüsü bile iş yapar , dünyanın en yetenekli belki 10 belki 5 futbolcusundan biri bu dudak büktüğümüz şüpheyle yaklaştığımız adam
Üstelik bonservisinin tamamı , kendi alacağı paranın da yarısı sponsor tarafından karşılanacak.
Yani neresinden bakarsanız bakın Türk futbol tarihinin en büyük olayı gerçekleşmek üzere
biz tadını çıakrtalım , renkliler kudursun , mundar edebiyatına devam etsinler...
Söylediklerinin birçoğuna katılmakla beraber şunu da ekliyorum aramızda Robinho gibi bir markanın gelmesinden rahatsız olanlar,gereksiz bulanlar var.. Bir şekilde başkan Robi'ye bu formayı giydirecek ve İnönü'ye çıkaracak Robinho'yu.. Ne yani şimdi hayır mı diyeceğiz? Bu tip transferler öncelikle reklam gelirlerini arttırdığı gibi takıma olan ilgiyi de çeker. Bunlar belki ince düşünceler ama Avrupa'da adımızdan söz ettirmek, daha başarılı olabilmek için bu tip transferler şart.. Kabullenelim artık. Robinho Beşiktaş'ta ..

Hepsini geçtim daha geçen sezona kadar Gordon'la Higuain ile daha da öncesinde Ohen'lerle uğraşıyorduk şimdiki transfer sezonunda konuştuğumuz isimlere bakın Allah aşkına !! Bu durum bile bizim level atladığımıza işarettir arkadaşlar. Bu durum bile başka düşündürür dışarıdan bakıldığında.. Bunu sadece biz değil diğer kulüpler de yapmalı..

Bunlar derin mevzular ve bu konuda konuşulacak şeyler değil.. Biz keyfini çıkaralım 10 numara boşaldı Robinho Geliyor..