Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2010, 22:30   #1
inspekta

inspekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Delgado: `Beşiktaş taraftarını unutamam´

Dubai yolculuğu öncesi Beşiktaş taraftarına seslenen Delgado, "Dünya'da gördüğüm en güzel taraftar. Bana çok büyük moral ve destek verdiler onları unutamam" dedi.
Emirates Havayolları'na ait bir uçakla Dubai'ye hareket eden Arjantinli futbolcu, yolculuk öncesi Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Beşiktaş'tan ayrıldığı için üzgün olduğunu belirten Delgado, "Böyle bir kulüpten ayrıldığım için üzgünüm. Biraz daha farklı bir şekilde ayrılmak isterdim" dedi.
Gazetecilerin, "Beşiktaş'tan ayrılışınızda herhangi bir kırgınlık hissediyor musunuz?" sorusu üzerine Delgado, şunları söyledi:
"Şu an onları konuşmanın bir anlamı yok. Neticede ayrılıyorum. Farklı bir olay benim için. Beşiktaş'ta kalıp daha güzel günler geçirebilirdim. Futbolda olduğu gibi zamanı geldiği zaman gidiyorsun."
Transfer olduğu Al Jazire takımı ile yeni bir sayfa açacağının da altını çizen Delgado konuşmasını şöyle tamamladı:
"Yeni bir başlangıça pozitif olarak bakıyorum. Orada bir profesyonel futbolcu olmanın gereğini yaparak saygınlık kazanmak isterim."