Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2010, 23:12   #49
quaresma91
rodrigo

quaresma91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mustafahaluk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kim ne derse desin bu forumda ben bu devşirme'nin Ricardinho olayını unutamıyor ve sindiremiyorum o zamanki malum olaydan sonra İnönü stadında Aurolıo için açılan pankartları,oluşan tepkiyi unutmuyorum.O zamana biraz kısaca dönersek bu olayın affedilir,unutulur yanı olmadığını herkez anlayacak ama nedense bir transfer sevdası yüzünden yeryüzü üzerinde başka o mevkide alınacak futbolcu kalmamış gibi bugün şak şak şak yapan arkadaşları vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum ve hepinize yazıklar olsun diyorum,bir BEŞİKTAŞ futbolcusuna ezeli rakibi olan bir takımdan futbolcu ve bir holiganın küstahça arkadan gelip planlı,programlı Aziz Yıldırım'ın bilgisinde yere düşürülerek,tekme tokat dövülüp daha sonra Aziz Yıldırım'a bilgi verilip Şükrü Saraçoğlu stadını polisler gelmeden olay yerine elini kolunu sallayarak o staddan çıkan ve bir daha bulunamayan o holiganı ve AUROLIO'YU hepiniz unuttunuz öylemi?Ben unutmadım unutmayacamda,kişsel protesto hakkımı kullanıp kendimede ceza verip almak istediğim kombine kart'ı almıyor ve bu sezonki hiç bir maça gitmeme kararı veriyorum bu karar kimsenin umrunda olmasada benim kendime olan saygımdan ileri geliyor.Eğer o kombine kartı alıp veya bilet alıp maça gidersem kendi cebimden takımda görmek istediğim en son kişi bile olmayan o devşirmeye para kazandırmış olmak istemiyorum.DERTÖREN yönetimi yeni açılan bir sezona mutlaka eski FB çıkması olan bir futbolcu almazsa rahat edemiyor hem taraftarı geriyor hem kendi geriliyor farkındamı bilmem.O devşirme yerine yani başka bir Türk Futbolcu bulunamdı öylemi?ya bırakın bu işleride bu transferden kimler ve hangi menajer karlı çıktı onu açıklayın.İspanya'nın ikinci liginde top koşturmak bir takım kişilerin AUROLYO aşığı kimselerin zoruna gittiki Türkiye de kimsenin almadığı devşirmeyi bize kakaladılar,o devşirme isterse bütün sezonun en iyisi olsun benim bir gram umurumda değil.Yapılan iki yıldız transferini yönetim bu transfer ile benim gözümde sıfıra indirmiştir.
çok doğru bir fikir demirören bir senede bizi çıldırtmasın gökhan inleri alsadı o zaman çok transfer yapmak istiyorsa o mevkiye (türk)