Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2010, 10:21   #48
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
blackeaglecamaro1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
maçın hakkı kesinlikle bu olmamalıydı . fenevi bu kadar kötü bir daha ne zaman yakalanır bilinmez. hele daha maçın 8. dk sındaki i.köybaşı Q7 ye bırakacağı yerde kendi vursa ( gol olduğunu varsayarsak) daha ilk yarı bitmeden maçı bitirirdik. schuster maça akıl almaz denecek kadar saçma bir onbirle başladı. aurelio yerine kesinlikle neciple başlaması lazımdı . nihat yerine holosko veya tabata ; i.köybaşı yerine i.üzülmezle başlaması daha mantıklı olurdu. ama yine biraz fanteziye kaçarak maçın bu hallere gelmesinde yardımcı oldu. yinede karamsar bakılacak bir skor değil biz cepten yedik ama fenev kaostan kurtulamadı. son sözüm bundan önce futbol işgüzarlığı yapan herşeyi bilmiş arkadaşlara sesleniyorum. geçen sene u.inceman için birşey söylemişlerdi ^^ŞEREFİN VARSA KAFANA SIKARSIN^^ şimdi aynı sözler NİHAT KAHVECİ denen haysiyetsize emek hırsızına söylemek istiyorum . bu kadar ruhsuzca ..refsizce oynayan bir oyuncu görmedim çıkıpta BEŞİKTAŞ ın evladı deyip onu kollamaya çalışmasın geldiği günden beri söylüyorum nihat kahveci bu takımın oyuncusu olamaz bu takım onun kalitesinden on gömlek fazla... emek hırsızıdır neden mi bu takımda maç başına para kazanan kaç tane oyuncu var tabii onun böyle bir derdi yok garanti parasını alıyor eğer içinde biraz iş ahlakı kaldıysa sözleşmesini tek taraflı fesh etsin ve DEFOLUP gitsin .tabii DELİKANLIYSA !!!!!!!
Tamam kardeşim hemen nihatı arayıp kafasına sıkmasını söylerim senin için..Yeterki sen ve senin zihniyetindekiler mutlu olsunlar diye !!!

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline