Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-09-2010, 14:47   #16
teraphy
şǻЋяυт

teraphy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kucuk bır hata oldu pekı sız ögrencılerın bu kucuk hatalarını bır bır toplayıp doğrularından dusmuyomusunuz ögrencılerın hatalarının kollandıgı bır sıstem değilmi dıye burda gırtlak patlatmıyonuz mu madem hatalar doğruları goturuyor sızın hangı dogrunuzu gorurecek dıye ben yıllardır soruyorum henuz yanıt alamadım kucuk bır hata oldu sen bu kucuk hatayı soruları sorarken yapıyorsun. her sınavdan sonra cıkıp televızyonlarda sunu soyluyorlar mat yok 14 sorusu hatalı bılmem nerde yanlıs var ösym cıkıyo bız bu soruları ıptal ettık bu kadar kolay bu kadar aymaz bu kadar gamsız bır yaklaşım var ögrencılere karsı ve soruyu ıptal ettrdıgnde de osym nın cıkıp özur dılerız ögrencılerden sınavda bu sorularla bosuna vakıtlerını aldık halbukı sorular hatalıydı o soruya bırbucuk dk ayırması gerekırken bız o kadar yanlıs soru hazırlamısız kı 10 dk harcadı belkı ögrencılere dıyemıyo özur dılerız . hata ınsana mahsus dıcem dıyemıyorum sız hata yapınca kucuk bır hata ögrencı yapınca goturuyonuz dogrumuzu kucuk bır hata yapmısız yesınler sızın hatanızı guduu (: ay sız kucuk bır hata mı yaptınız ay sız her sene sorularda mı hatamı yapıyonuz ay sız bu senede klavuzda mı hata yaptınız milyonlarca ınsanın gelecegını mı etkıledınız ay sızın agzınız mı var ay sızın burnunuz mu var ay sızın gözunuz mu var guduuuuu dıye sevsınler sızı sevsınlerr sızıı (: manıdar bı yuklemde önce sevsınler sonra nmsafsadbf daha cok sevsınler sevsınler sızıı...

Remzin KartaLLar gibi manileri yen aş Layıktır bu vasıfLar sana ey şanLı Beşiktaş...

Konu teraphy tarafından (27-09-2010 Saat 00:45 ) değiştirilmiştir..
teraphy Ofline   Alıntı ile Cevapla