Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2010, 16:21   #1
alleenje
Muhalif Kartal

alleenje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hiddink,Sinan Engini Kovdu !!!

(A) Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink Almanya milli maçı öncesi menajer Sinan Engin'i kamptan kovdu.

Hiddink'in bu sabah futbolcularla birlikte Milli Takımımızın kamp yaptığı The Regent Berlin Otel'de Sinan Engin'i gören Hiddink, "Bu adam sürekli takımımızla birlikte. Kim olduğunu biliyor musunuz?" diye sordu.
Hiddink'e "Kendisi menajer" sözünün ardından Sinan Engin'in yanına giden Hollandalı teknik adam, "Burada menajer görmek Click the image to open in full size.istemiyorum. Lütfen kampı terkedin" diyerek çıkıştı. Hollandalı hocaya tepki gösteren Sinan Engin'in "Ben burada Futbol Federasyonu'nu temsil ediyorum. Mahmut Özgener ve Levent Kızıl benim yakın arkadaşım" dedi. Sinan Engin'in kampı terk etmek istememesi üzerine Levent Kızıl'ı arayan Hiddink, durumdan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Hiddink daha sonra yanındaki Antrenör Oğuz Çetin'e "Federasyon böyle menajerleri davet ediyor kampın huzurunu kaçırıyor. Federasyoneşini dostunu böyle maçlara davet mi ediyor?" diyerek sitem etti. Oğuz Çetin ise "Sinan Engin Federasyonu hep kolluyor onun için davet ediliyor" yorumunu yaptı