Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2010, 21:31   #6
Efsane48
1903-1984-2008

Efsane48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Baş sorumlu beyin özürlü Hakan Arıkan bu maçtan sonra da oynatırsa bu adamı teknik heyeti yazıklarolsun. Cenk mükemmel gidiyordu Hakan ı aldı. Necip süper gidiyordu Aurelio yu koydu. Her maç Nıbre var Bobo yok. Bu maçta her ikiside oyunda.Teknik adamda çok hatalı kimse kusura bakmasın. Orta sahan atılıyor al Yusuf u al gidiyor gerzek beş para etmez Holosko yu alıyor.! Hilbert de evlere şenlik zaten.Tamam yeniliriz ona bir lafım yok ama bu adamları izlemeye tahamülüm yok: Hakan-Nobre-Nihat-Hilbert Yemin ediyorum 4 kişi eksik oynuyoruz.! Görsün artık hoca da bu kaçıncı yahu. Akıl var nizam var. Yazıktır günahtır! Hakan bir an önce bırakın yedeği takımdan yollanmalı ömrümde onun kadar şaşkın gerzek bir kaleci daha görmedim ben. Ha defansımızında maşallahı var halı sahada maç yapıyor sanki adamlar. Bunu hoca görmeyecekse önlem almayacaksa biz ne yapalım. Yazık bu kadar taraftara....

Özetle Guti ve Quaresma sız Beşiktaş geçen yılın işe yaramayan Beşiktaş'ı. Fark yok! Shuster burda farkını koyacak takımı toparlayacak ama ilk 11 tercihleri maç 3-1 olmuş öyle sakin sakin izlemeleri insanı deli ediyor. Şimdi bazı arkadaşlarımız diyecek ki hocamız iyi ona laf yok. Yanlış birşey var ortada dile getirmek doğal hakkımız. shuster adam akıllı bir iskeler 11 le çıksa maşlara eksiklerin yerine adam gibi adamlar koysa. (Tabata-Nihat-Holosko-Nobre-Hakan Arıkan bu takımın asla oyuncusu değil.) İşimiz bu adamlara kaldıysa ve bunlara bakılıpda Beşiktaş ın kadrosu geniş deniliyorsa ki öyle deniliyor Vay halimize.

Konu Efsane48 tarafından (16-10-2010 Saat 21:34 ) değiştirilmiştir..
Efsane48 Ofline   Alıntı ile Cevapla