Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2010, 22:10   #5
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla haftalardir yirtinmamin sebebi buydu.olmuyor arkadas olmuyor bu oyun anlayisiyla olmuyor.bu anlayisla 2mac kazanir ama 3cüsünü kaybedersin.8mac 3yenilgi bir beraberlik.topla oynama bariz üstünsün ama rakibe verdigin pozisyon rekor düzeyde.artik baskanin birsey yapmasi lazim,yoksa rezil rüsva olacagiz disli bir takimin karsisinda ben birdaha liverpool faciasi yasamak istemiyorum,ben bu sene olmadi artik seneye takim oturur hoca ülkeyi tanir yeni oyuncular gelir ve sampiyon oluruz demek istemiyorum,ben hocanin avrupa sevdasindan dolayi cigeri bes para etmez neidügü belirsiz insanlarin ve takimlarin maskarasi olamam,yeter artik,rotasyon rotasyon dedi birsey demedik olabilir vardir bir bildigi dedik ama bu oyun anlayisi cilkini cikardi olmaz ya.herhaftasonunu böyle stresli boöyle boynu bükük böyle asabi gecirmek istemiyoruz.sen önce saglam oyna defansini nerdeyse rakip ortasahada kurma sadece arasira ileriye gönder fakat ilk golü at maci rolantiye al ondan sonra bak kimse elestirecekmi seni.elinde senin bir pike bir puyol bir zanetti bir cambiasso bir samuel yok defansinda,o oyuncularla hatta onlara azda olsa yakin oyuncularla oyna bu sistemi ama ferrari hilbert,zapo,toramanla bu anlayis olmaz,zaten alinan skorlaR verdigimiz tonla gol pzisyonu herseyi gösteriyor.