Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2010, 11:24   #14
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Schuster'in bu maçta Yusuf'tan yararlanmasını beklerdim, hele de önemli eksikler varken kadroda. Ama o tercih etmedi Yusuf'u, oyunun ilerleyen dakikalarında bile, buna şaşırdım açıkçası, maça Fink-Ernst-Necip üçlüsüyle başlamasına daha çok şaşırdım. Fink'i kafasında madem bitirmiş hoca,
bu maçtada oynatmasaydı, eksikler olabilir, ama ne bilim Fink'in yerine Onur oynasaydı, yine yenilebilirdik belki ama en azından Onurumuzla yenildik derdik, Fink'le değil!..Başka bir alternatifte Necip-Ernst ikilisinin önünde Tabata'yı kullanıp, ilerde de Bobo-Holosk-Nobre üçlüsünü kullanmak olabilirdi. Ama Schuster bunları tercih etmedi, denize düşen yılana sarılır hesabı Fink'e sarıldı, bu da maalesef tutmadı ve çok önemli bir 3 puanı daha kendi evimizde bıraktık.Ts maçına eyvallah dedik, ama bu maç için aynısı olmaz, bu kaybı çok ararız ilerde. Dünkü maçı kaybetmemize rağmen artılarımız vardı, bu da maçı ne olursa olsun bırakmamamız,
10 kişiyle de olsa golü aramamızdı, geçte olsa bulduk Ernst'le, sonrasında beraberlik golünü attık, ama hakem golü ofsayt diye iptal etti, adaletli olunsaydı Manisa'nın ofsayttan verilen golünden sonra bu golde
verilir maç 3-3 biterdi belki, ama 3-3'te de ruh halim halim aynı olurdu, hüzünlü!..
Bide son olarak, Schuster'in artık Cenk'e güvenmesinin vakti geldiğini düşünüyorum, Hakan iyi kaleci oalbilir, ama kabul edelimki kaleci şansı hiç yok, Cenk'te bu var, en az da Hakan kadar iyi kaleci, kaleyi devralması lazım bence...