Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2010, 12:07   #10
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Galiptir bu yolda mağlup..Hocada türkiyeyi tanımadığı için henüz sistem konusunda değil ama oyuncu seçimleri konusunda daha iyi bir istikrar sağlayacağını düşünüyorum ileri ki maçlarda..Maçın geneline baktığımızda karşımızda futbolu elleriyle oynamaya yönelen ve müsamaha gösteren bir hakem varken son 10 dk bile maçı alabilmek için elinden gelen mücadeleyi gösteren takımımıza teşekkür ederim.Bireysel anlamda hocanın oyuncu seçimleri konusunda holoskonun yerine yusufun oyuna girmesi özellikle tabatanın oyundan çıkmasından sonra tercih etmesi gerekirdi bencede ama muhtemelen yusufun maç eksikliği yüzünden böyle bir tercih yaptı diye düşünüyorum.Birde herkesin göz ardı ettiğini düşündüğüm durum holoskonun kötü performansının altında yatan sebepler geçen sene yaşadığı ciddi sakatlıktaln dolayı mental anlamda bir sorun olduğunu düşünüyorum keza hocanın oynatmakta olduğu sistemde holoskonun başarılı olabileceğini düşünmüyorum açıkcası..ama bu dediğim gibi holoskonun iyi veya kötü olması değil hem mentan hemde sistemin buna uygun olmamasından kaynaklanmakta..

Değinmek istediğim diğer bir konu Hakanla ilgili..Dün ki performansı her ne kadar kötü olsada bu çocuğa karşı uzun zamandan beri gelen önyargıyla hareket edilmemesi gerekmekte olduğunu düşünüyorum.Keza sezon öncesi Gs ile anlaşabilecekken bazıları gibi orayı tercih etmeyip takımımızda kalması beşiktaşımızı ne kadar sevdiğinin bir göstergesidir .. Cenkin oynaması tercih etmeme rağmen bir futbolcunun inişleri ve çıkışlarını unutarak kendi seyircisi önünde yuhalanması bizim gibi bir taraftar topluluğuna kesinlikle yakışmamakta..Ama kapalıda buna verilen tepkiden sonra hakan bir nebzede olsa moral kazandığına inanıyorum ve bundan sonra dahada iyi maçlar çıkaracağına eminim..

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...

Konu Akdora tarafından (17-10-2010 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir..
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla