Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2010, 16:32   #12
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
dogan_cordoba´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hepimiz basına kızıyoruz dimi ? Takımımıza olmadık eleştiriler yapıp rotamızı şaşırtmasından muzdaribiz Türk basınının.. Peki biz ne yapıyoruz? Eleştiriyoruz,yakıyoruz gemileri bir anda.. Beyler eleştirdiğimiz hoca'nın bizden önceki takımlarda oynattığı oyuna bakın. Sonra da bizim takıma geldikten sonraki oyun felsefesine.Bir fark var mı ? YOK. Yani hoca burada uzun yıllardır süregelen sistemini yepyeni bir takıma oturtmaya çalışıyor.

Hikmet Karaman'ın dün Telegol'de söylediği önemli bir söz vardı. İzleyenler bilir: '' Antrenör frikik çalışmasını,korner atmayı, bütün bildiklerini 10 antremanda öğretemez.Takıma tam manasıyla kimliğini oturtabilmesi için en az 100 idman gerekir.Oyuncunun da hocanın da birbirlerini tanıyabilmesi için süreklilik ve sabır gerekir.''

İşte bu kilit noktadır.Schuster Hoca daha Türkiye'de 8.haftasını geçiriyor. Biraz daha sakin olmalıyız. Geçmişte birçok hocamız takımımızı çalıştırdı hatta şampiyonluklar yaşadık. Eee o zaman da takım,hoca eleştiriliyordu. Eleştirmek kolay hem de çok kolay. Bardağın boş tarafını her seferinde görmektense biraz dolu tarafına bakmaya ne dersiniz? Beşiktaş'ın iyi veya kötü artık belli kuralları var oyun sırasında.Önceki yıllarda bu var mıydı? Kişilikli,devamlı ısırmaya çalışan,çabalayan bir takım var. Mağlup olduğu zaman bile artık bu maç daha bitmedi diyebiliyoruz değil mi? Ben olayın bu boyutundayım. Kim ne derse desin. Schuster takıma kendi kimliğini yavaş yavaş oturtuyor. Bu takım Allah izin verirse daha iyi yerlere gelecek. Özellikle sezon sonunda bir başarı gelirse bu yazdıklarınızı forumdan silmek zorunda kalmayın derim ben ..

Saygılar..
katiliyorum tamam uyarilsin ben uyarilmasinda demiyorum en azindan yonetim devreye girip turkiye ligi maclarinda tayfurun saha icinde durmasini soylemesi tayfurdan bilgi alis verisi yapmasini istemesi lazim ancak hemende asilip kesilmezki bu istikrar dedigimiz sey 8 10 haftada olacak birsey degil ve susterler bu istikrarin yakalanabilecegi ortadayken daha 8. haftada takimi yerlere vurmamak lazim ve cok sakatimizda var hali hazirda