Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2010, 17:35   #15
rind

rind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dostum sana katılıyorum,her maç aynı sıkıntı var,en mütevazi takımlardan yediğimiz gol pozisyonlarının cogu yüzde yüzlük...kaldıki bunun karsılıgında atabildigimiz gol sayısıda işte ortada..oynadım oynadım gol atamadım ama gol yedim,ama iyi oynuyorum ama hücum felan.. bunun adı başarısızlıktır,bırakalım daha ligin başı popülizmini,görünen köy klavuz istemez,shustere saygımı kaybetmedim ama schusterde bizi getafe sanmaktan vazgecsin adam gibi düşlünüp bütün bunları real de barcelonada yapabilip yapamayacagını düşünsün,madem golcünden memnun değildin madem stoperinden sag bekinden memnun değildin de neden bu acıklarını kapamdın ligin başında gittin hala kanat adamı aradın robinho felan dedirtiyorsun..daha ligin başı doğru ama verdiğimiz görüntü daha ligin başı düzeliriz görüntüsü pek değil,daha uygun bir sistem düşünmeli schuster.. ayrıca bir sözümde kaleciye.. ya bu adama hala ısınamadım,lütfen yere göğe konduramayanların bu rapid maçındaki son dakika kurtarışı dısında maç kurtaran bir macını hatırlatsın,iyi niyetinden şüphe duymuyorum,sadece kendi hafızam yanılmış olabilir,bana hatırlatında bende huzur bulayım,bu pozisyonları veren bu hareketleri yapan bir kaleciyle büyük takım olmaz şampiyonluk olmaz,bence...cenkin günahı ne..?
ayrıca bence hilbert,holosko,nobre tabata da bu hedeflerin futbolcusu değiller..biraz gercekci olmalıyız herkese saygılar sunarım
rind Ofline   Alıntı ile Cevapla