Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2010, 22:33   #4
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabır taşı bile çatlarmış...

Hulk iki net pozisyon buldu iki mükemmel teknik vuruşla herkeze şapka çıkarttırdı adamlarla bir türlü aşamadığımız teknik mesele burada yatıyor mesela Bobo,Nobre vs bu tip net pozisyonlara beş altı kez bulup sadece birini gole çevirirken adamlar yani Avrupalı golcüler iki pozisyondan birini mutlaka gol vuruşuna çeviriyor buna paralel olarak bir türlü sakatlığı geçmeyen Fatih Tekke de aslında tam böyle bir forvet sabırsızlıkla onu bekliyorum umarım Kayseri deplasmanında Fatih ilk onbir çıkar keza Porto deplasmanındada.Hakan konusuna gelince olayı yuhlamak olarak algılamak yanlış taraftar protestosunu başka nasıl dile getirecek küfür veya hakaret dahamı iyi gönül isterki hiçbiri olmasın ebe kardeşim sende biraz eğit kendini BJK ile çıktığı her Avrupa maçında yani neredeyse 2007 den beri bizler Hakan yan top zaafından yediği golleri izlemek zorundamıyız?Maç tam kafa kafaya giderken ortada pozisyon yokkken pozisyon çıkartıp durupdururken gol yersen takım zaten eksik oyundan bir anda düşer üç de yersin beş de yersin yediğin her hatalı golden sonra eldivenini ısırmakla düzelse skor ne ala ben bu saatten sonra Hakan'da ısrar edilirse kaleci antrenörü Zafer Öğer'dende onun geçmişindeki kaleciliğindende şüphe duyarım çünkü Hoca'ya kalecilerin raporunu herhalde Zafer Öğer veriyor şayet bu adamın yan top zaafiyetini eğer koskoca Beşiktaş teknik heyeti göremiyorsa ve hocada bu adam ısrarla benim birinci kalecim diyede ısrar ederse Shuster'dende şüphe duyarım.Bu maç itibarıyla kaleyi ya Rüştü yada Cenk devralmalıdır yoksa bizleri Kayseri ve Porto deplasmanlarında kabus dolu 180 dk bekler.