Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-10-2010, 09:42   #19
RamesooN
Hayatın Anlamı Siyaz Beyazdı

RamesooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yazıklar Olsun diyecek kadar kötü bir maç olmadı şu mevcut şartlarda..
karşınızda ki takım köy takımı falan değil Avrupa da son 15 seneye damgasını vurmuş tecrübeli kaliteli bi takım..
Bizde de Q7,Guti,Aurelio,Ferrari,Holosko'nun oynamayacak olmasının yanı sıra Fink 'in statü gereği oynamayacağını Nobre ve Tekkenin de hazır olmadığını da biliyorduk öyle değil mi ?
El insaf takımın % 70 i yok..bi kaç maçtır savunma ve kaleci hatalından kaynaklı puan kayıplarının moralsizliğiyle beraber ,kaçımız bu maçtan galibiyet bekliyordu?
Ben Tv.nin karşısına bu duygularla,nasıl olsa yenileceğiz düşüncesi ile oturup maçı izledim..
Ancak oyunun başında ki 1-2 pozisyonu akabinde maç 1-0 hatta 2-0 iken bazı pozisyonlar değerlendirebilsek yukarıda belirttiğim tüm olumsuzluklara rağmen maçtan puan yada puanlar bile çıkartabilirdik..bu nedenle ben dün akşam sahada olan takımdan zaten daha fazlasını beklemiyordum..ona rağmen iyi mücadele ettiğimizi söyleyebilirim..
Savunmada ve kalede sıkıntı yaşadığımız kesin ancak bu iş takım işidir..
Bireysel hatalardan çok gol yediğimiz de doğrudur ancak takım savunması konusunda da ciddi hatalar yaptığımız ve savunma kalitemizi arttırmamız gerçeği de önümüzde durmaktadır..
RamesooN Ofline   Alıntı ile Cevapla