Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-10-2010, 09:48   #33
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sakin dusunmek lazim biraz teklifimi yineliyorum yaptigimiz maclardan sonra futbol forumu 2 saat falan kapali kalirsa iyi olur kazansakta kaybetsekte kapali olmasi lazim cunku millet olarak ve ozellikle taraftar olak ovgudede yergidede bi SINIRIMIZ yok malesef ben besiktasin eksiklere ragmen oynadigi oyundan memnunum kazansakta kaybetsekte en azindan birsey oynamaya ne yapmaya calistigimiz belli bir sistemimiz var 4 5 senedir en buyuk sorun buydu sistem diye birsey yoktu ertugrul biraz yapmaya calisti onada izin vermediler karman corman gidiyorduk ilk defa elimizde bir sans var hangi oyuncuya gidersek gidelim schuster sizinle calismak istiyor deyince birkere dusunuyorlar bu sansi degerlendirmek lazim bikerede herkez kendisine desinki 5 mac degil 1 sene sabredecem desin bukadarmi zor bunu yapmak anlamiyorum 3 mac once q7nin volesinden gutinin arapasindan bobonun kals vurusundan bahseden yere goge sigdiramayanda biziz 3 mac sonra yerin dibine sokanda biziz bu takimda degismeyen tek sey var bu takim kazanirkende ayni sistem,istek,tempo ve arzuyla oynuyordu kaybederkende ayni sekilde oynuyor kale cizgisini gecmeyen toplarmi butun probleminiz yani elbet o cizgiyide gececek benim icin sevindirici olan tarafi takimin yuzde 70i yokken bile ayni sekilde oynamamizi seviyorum buyuk takim boyle olur rakibe gore sistem belirlemez rakibiniz size gore sistem yapmaya calisir ben bu seneki sampiyonluktanda kusku duymuyorum biz olacagiz ancak seneye durdurulmaz bir takim olacagimizi dusunuyorum turkiyede tabi