Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2010, 21:15   #51
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tekrar yeni bir konu acmaya gerek yok sanirim.evet azönce bir skandal daha izledik kayseride,emegi gecen herkesten allah razi olsun.yanliz birisine özellikle deyinmek istiyorum.mac boyunca mehmet eren gibi dünya yildizi bir sol aciga adim attirtmayan,ardindan kullandigi 20topun 19unu dogru kullanan vede golü yedigimiz anda kabak gibi ofsaytta duracak olan furkana ofsayti bozarak resmen gol attiran hilberte binlerce kez bravo bravo bravo.bu adami kim bulup bjk miza kazandirdiysa allah ondan razi olsun,umarim simdi yataginda misil misil uyuyordur,cünkü vicdani rahattir.eksigimiz var beyler malum q7yok,ama rakiptede eniyi 3adami yok,resmen coluk cocuk takimi,ama mac boyunca oynadiklari oyunla bu maci hakettiler,tebrik etmek lazim.bize gelirsek takimimiz cok cok iyi yolda bugünde gördükki müthis bir futbol oynuyoruz,olsun son 4maci yenildik ama fark etmez zaten busene sampiyonluk beklemiyoruz,bu sezonu alisma devresi olarak gecirelim.
yanliz sunu yazmadanda gecemiyecem.fatih tekkenin o malum pozisyonu gol yapabilmesi icin formda olmasina gerek varmi?acaba 5yil futbol oynamamis bir insan o pozisyonda olsaydi acaba o topu auta atabilirmiydi?bunu cok merak ediyorum.gerci atsada hakedilmis bir gol olmayacakti,baliktan önüne düstü.velhasil kizmak yok aynen devam.sagolun allah sizden razi olsun teknik heyet futbolcular ve yönetim.ilklerin takimi oldugumuzu birdaha gösterdiniz bize.30yasinda biriyim ve 4mac üstüste mac kaybettigimizi hatirlamiyorum,özelliklede simdi arastiracagim öyle birsey yakin tarihte veya uzak tarihte hic olmusmu.tarihimizin enkötü dönemlerinde bile böyle birsey yasamamistik,sahelerinde bunuda yasadik.sabahin 3de kalkip ise gitmem gerek ama uyuyamiyacagimi bildigimden internetin basinda durup su üstüste mac kaybetme konusunu arastiracagim.herkese iyi geceler