Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2010, 22:24   #4
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry Ne oluyor...

Sakatlıkları saymazsak Avrupa'da oynuyorum diye takımı dama taşı gibi kurarsan bir oynayan bir daha iki hafta sonrayı beklerse,çizgi defans anlayışını benimser arkaya,aralara,ortalara bırakılan her topu dört defans oyuncusu avel avel seyrederse,kalede Hakan diye ısrar edip sonra lütfedip onu aratmayan Rüştü'yü koyup kaleyi bir türlü Cenk'e teslim etmezsen,ileride sadece Bobo'dan medet umup onu yapayalnız bırakırsan,Nobre'yi orta sahada oynatırsan,Nihat diye ısrar edip,Hilbert'i vazgeçilmez yaparsan,Kayseri maçında 66 dk onur'a ve nihat'a sabredersen olacağı budur.Artık schuster'inde ne yazıkki hataları konuşulmalı üzülerek söylüyorum daha 9.hafta ama burası Türkiye birisi bu saatten sonra schuster'e nasıl yıpratılıcağını,eleştiriliceğini,yerin dibine sokulacağını izah ederse ben onun yerinde olsam arkama bakmadan bavulumu toplar giderim çünkü şu dakikadan sonra artık Beşiktaş değil mağlubiyet,beraberlik ilk yarı sonuna kadar içerde dışarda her maçını almalı eğer alamazsa ben olacakları düşünemiyorum.