Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2010, 00:22   #9
inspekta

inspekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

...yine belliydi yorumlarin bu yönde olacagi...basladik yine vay su oynasaydi bu oynasaydi....bulduk yine bir sorumlu...ve yine schuster ve yine yanlis oyuncu secimi kadro kurusu...demi? bu kadar kolay demi??? oyuncular yüreklerini sahaya koyarak sonuna kadar mücadele etmeyip malup geliniyorsa bunda hocanin sucu ne? sonucta hepsi besiktas in oyuncusu. ben anlamam genc menc! hatali pas atabilirsin. adam kacirabilirsin bilmem ne...ama o aldigin paranin ve formanin hakkini terinin son damlasina kadar vermelisin. ve ben bunu bu aksam pek cok oyuncumuzda göremedim. eee sen böyle isteksiz oynarsan ve bütün rakiplerin büyük takim oldugun icin sana karsi zaten ekstra motivasyon la cikarsa tabii ki kaybedersin. bunu schuster dehil morinho bile önleyemez! biz artik hep sucu antrenör lerde aramayi birakalim. ertugrul (ben dahil) hepimiz elestiriyorduk bak bursa nasil oynuyor! artik gecin bu antrenör ve kadro secimi olaylarini. durum cok farkli farkli!!! ve bir sorunun oldugu ap acik belli ama o sorunu yaratan oyuncular cözecek olan da onlar!!! yanliz belki yönetimin birazcik durumu arastirmasi gerekiyor. markus merk in dedigi gibi takimdaki kazanma arzusu gitmis sanki!!!!