Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2010, 08:14   #8
vrossi_kartalizma

vrossi_kartalizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

schuster iyi oynadık demiş ama ben sahada iyi oynayan bir takım göremedim nedense, ancak herşeye rağmen hoca yeni olduğu için bazı şeylerin farkına geç varabiliyor bunu bilerek sezona başlamadık mı zaten .. hatalarına rağmen schuster'e sonuna kadar destek veriyorum

bazı arkadaşlar ertuğrul hoca lafları etmeye başlamışlar yine, bırakın allah aşkına avrupada kaleye gitmekten yoksun şut çekmeye korkan 7-8 defans adamı ile sahaya çıkan takımı kendi takımımız ile karşılaştırıyoruz .. bi 8 daha yemiym diye yapmadığı kalmadı, portoya 3-0 yenilmeye razıyım ben .. şansızlıklarımız da çok ve bunların hiçbirisini gs dışında hangi takım yaşadı ?? gsnin de bizden farkı yok zaten.

yalnız bazı oyuncuların kendini ciddi şekilde sorgulaması lazım .. yine nihat diyecem kabahatli olacam belki ama sahada ruh gibi dolaşmasını hazmedemiorm, üzülmez yetenekli değil diyoruz orta yapamıyor diyoruz pas atamıyor diyoruz ama adam her maç mücadelenin en iyisini sergiliyor üstelik yaşı nihat'tan fazla bunu da mı görmüyor bu nihat ?

tabi bunun dışında hilbert orta yapmasından aciz, bobo canı isterse oynuyor, yedekleri hiç saymıorm zaten .. bu kadar isteksiz bir takımın alacağı sonuçlar bunlardır